Advík 2010: Den druhý

30. července 2010 v 15:43 | Sykysan |  REPORTY
o docela kvalitním spánku mne můj soused laskavě vzbudil a společně jsme zamířili do napodobeniny sprch v prvním patře. Proběhla napodobenina hygieny a hurá na snídani. Proběhla napodobenina snídaně a šup na program. Následuje chronologický výčet bodů programu kterých jsem se ve čtvrtek zúčastnil a moje dojmy z nich.AMV smršť: Křivda byla napravena. Po středečním katastrofálním promítání soutěžních AMV byl tohle balzám na duši. Hodina prvotřídní střihačské práce a svěžích nápadů. Zejména zabodovala komediálně zaměřená AMV. Hromadný hurónský smích byl toho dostatečným důkazem. Velice příjemný start dne.

Enviromentální a spirituální prvky v anime: Hodinové shrnování zjevného. Přišlo mi, že slečna občas vůbec nevěděla o čem mluví. Nejhorší však bylo, že zmínila první anime, nějakým způsobem ho popsala a pak tuhle naučenou formulku aplikovala na všechna ostatní anime v přednášce zmíněné. Vlastně to ani nebylo zklamání, po pěti minutách si člověk uvědomil na čem je a smířil se s tím. Byla to nudná, ale neškodná přednáška. Přese všechno to nebyl úplně ztracený čas. Zapsal jsem si asi pětici anime, které by nebylo od věci vidět.

Vývoj komunit a conů: Velice zajímava beseda od které jsem očekával, že mne něják lépe začlení na určité místo v komunitě. Sám se necítím být reprezantativním zástupcem nějaké z podskupin českých otaku. Nevím kam přesně se začlenit. I když jsem velkým fanouškem Naruta, tak nepatřím mezi narutardy, protože nejsem bezohledný fracek. Nepatřím ani mezi AMVčkaře(ale hodlám to změnit). Chvilku jsem uvažoval o lolitkách, ale přišlo mi to nakone moc finančně náročné. No a u Yaoistek být nemůžu, protože nemám dostatečně ukníkaný hlas. Od přednášky jsem tedy očekával, že mi ukáže "kdo jsem". To se sice nestalo(moje chyba, prostě jsem nepochopil zadání přednášky), za to jsem se ale dozvěděl velice zajímavé informace o historii komunit, rozdílech komunit z různých částí republiky a vpodstatě poprvé zjistil, že v komunitě panuje i docela velká rivalita(jojojo, drbalo se ostošest). Návštěvníci měli šanci vyjádřit svůj názor a tuto šanci využili stoprocentně. I já dokonce přihodil pár slov do debaty. Toto povídání se protáhla o celou hodinu, takže budu teď vlastně zbytečně doplňovat, že ji považuji za velice úspěšnou. Nemyslím si však, že mi v hlavě zůstane dlouho. Už teď se pomalu vypařuje.

Fenomén pokémon her: Jedno z dalších nezajímavých shrnutí informací, které všehovšudy všichni v sále ví. Přednáška určená spíš nezasvěceným nalákala bohužel jen dokonale zasvecené. K mé lítosti se tedy minula účinkem. Přednášející byla sebevědomá, vtipná a nenucená.
Slice of Life: Přednáška velice dobře srovnatelná s tou "enviromentální". S jediným rozdílem...a to, že přednášející věděl o čem mluvil a mluvil o tom srozumitelně a zasvěceně. K vysokému hodnocení ode mne přispívá ještě fakt, že žánr Slice of Life byl stvořen speciálně pro mou osobnost a duši. Polovinu ze zmíněných anime mám v TOP TEN mých nejoblíbenějších a tu druhou polovinu jsem si poznačil a nejspíše se do topky brzo dostanou také. Z Wolfiiho se pomalu stává hvězda Advíku, protože i když ani jeden z jeho projektů nebyl uplně kvalitní, tak nakonec působí, že je to přesně naopak.

Po té následoval další nálet na Laser Game a pak nezbytná návštěva místnosti se Sing Star. Zničil jsem si tam hlasivky u největších světových odrhovaček, zatančil si a pak šel umřít do stanu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO