Advík 2010: Bilance

6. srpna 2010 v 12:03 | Sykysan |  REPORTY
Na mnoha blozích a v mnoha diskuzních fórech jsem četl, že nejlepší Advík je vždycky ten první. Můj první Advík byl stěží dobrý. Jsem rozmazlený? Není normální chtít po organizátorech aby organizovali a po přednášejících aby přednášeli? Ve všech směrech jsem "z toho legendárního" Advíku na rozpacích. Největším kazem Advíku, který z něj dělá neprofesionální a lacinou(bez ohledu na finance) akci je fakt, že na Advíku může přednášet úplně každý. Myslíš si, že máš co říct? No tak honééééém, v power pointu umí přece každý hlupáček. Je uplně jedno, že o přednášení vůbec nic nevíš a že sis to nezkusil ani před zrcadlem. Ta přednáška vlastně ani není pro veřejnost, ale jen pro kámoše co na Advíku budou s tebou. Hlavně ji pojmenuj nějak moc zajímavě aby se na to lidi nachytali a ty jim mohl ukázat kolik orgů máš za kámoše. Trapnost největšího stupně. Díky bohu za lidi co mají soudnost a buď si přednášku opravdu pracně připravili nebo prostě nepřednášeli. Další negativum jsem zmiňoval už v předchozích reportech. Lidi co se vám stalo, že máte takovou potřebu se předvádět? Advík by měl být místo kde budeme jako komunita a né jako jednotlivec co se přišel komunitě ukázat. Posledním negativem které zmíním(né že by jich bylo tak málo, ale rozepisovat je všechny by mi zabralo celých 5GB co tu mám) je neschopnost lidí přijít včas na přednášku. DVEŘE VE ŠKOLÁCH TOTIŽ VRŽOU!!!!! Být přednášejícím tak vás všechny nakopu do prdele. Opravdu jsem nechápal, jak to můžou někteří vydržet. U mnohých přednášek se dokonce dveře snad ani nedovřeli, protože přicházeli další a další. Mít právo tak všechny ty lidi seřvu jak malý děcka. Neskutečná nevychovanost a důkaz toho jak primitivní jedinci se na Advíku pohybují (bohužel nejmíň polovina jich je z řad organizátorů...ano, ani organizátoři neví jak se chovat podle vlastních pravidel). Jiskru naděje ve mě zanechala beseda "Vývoj komunit a conů" kde se jeden z organizátorů vyjádřil v tom smyslu, že se bude do příšte Advík více uzavírat po organizační stránce a nepustí mezi sebe jen tak někoho. Smrdí to lehkou profesionalitou a takový smrad mi voní. Něco jako vlastní prdy.

Abych jen nenadával tak zmíním, že bylo fantastické se mít kam uchýlit. Skvělá Čítárna, bufet a všechny herní místnosti. Ze všeho nejvíc však můsím vyzdvihnout dvě konkrétní programové linie. Anime linie a Japonská RPG. Obě byly po programové stránce perfektní. Příjemní lidé ve vedení, profesionální přístup a především zodpovědnost. Nenechali svou linii uhnít jako mnozí jiní. Jim patří velká pocta, že udrželi Advík alespoň v průměru. A pokud pojedu na Advík i příští rok, můžou se těšit, že na jejich linie zajdu stoprocentně.

A teď v bodech:
Nejlepší přednáška: Zahájení RPG linie + RPG a videoher obecně - bez debat.
Nejhorší přednáška: Japonský/český otaku - rval se o prvenství i s Ranným Japonskem a Enviromantálními prvky v anime, ale k výhře mu dopomohl hlavně nesnesitelný projev přednášející
Nejlepší zážitek: Seznámení se s Yuffie - Vedoucí linky JRPG je dar z nebes. Usměvavá, inteligentní a vtipná éterická víla vybarvila šedý Advík nejen mně. Za zmínku také stojí Laser Game.
Nejhorší zážitek: Jako projev mé bezmezné dobroty ho nezmíním a přispěju tak k lepšímu Advíku 2011.

A co dál? V průběhu pár dní sem ještě nahážu malinko fotek co se nevešly do reportů a připravuji taky recenzi Vějíře 2...těšit se taky můžete na nějaká videa:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO