Prdel nebo piča piča

24. listopadu 2010 v 13:24 | Sykysan |  BLOGOVÁNÍ
Pobuřuje vás název tohoto článku? Popravdě by vůbec neměl. V těchto pár následujících odstavcích se vám pokusím vysvětlit proč.
Námět na tento článek mě napadl při stání ve frontě na brněnském Animefestu 2010. Pohrouženého do debaty o nekonečnu mě vyrušila dvojce typických otaku mladé generace (mohlo jim být kolem patnácti) svým rozhovorem o jedné mně neznámé anime postavě. O ní se jeden z dvojce (oblečen do cosplaye někoho z Bleache) vyjádřil jako o "Pěkně zpičené sračka kurevsky debilní machně do prdele co mysliš piča", na což mu druhý z dvojce přitakal slovy "Kurva to máš pravdu šulin kurva" Naprosto vyveden z vesmírné rovnováhy jsem poslouchal jejich slova dál:
"Díval ses včera na Bleache piča to byl zpičenej souboj do prdele"
"Kurva no jasně sračka na hovno kurva"
"Máti mě pak vyhnala do prdele, se dívala na tu zpičenou růžovou zahradu šulin"
"Kurva to kecáš piča kurva"
"Ty mi jako nevěříš piča nebo co piča"
"Kurva tak nepičuj kurva"Po pár minutách poslechu mi začala být podezřelá jedna věc. V jejich mluvě se dal zachytit jakýsi smysl používáni tzv. "sprostých slov". K potvrzení této domněnky však bylo zapotřebí delšího a podrobnějšího zkoumání segmentu, který reprezentovali tito dva mladí otaku.
Vydal jsem se tedy přímo do epicentra. Na Advík 2010. A opravdu, po pouhých deseti minutách poslechu mi bylo vše jasné. Zaplavil mne jistý pocit osvícení a prohlédnutí. Mladí otaku vůbec nemluví sprostě a v žádném případě to nejsou primitivní vulgární opice. Mají natolik specifické a vyspělé dorozumívaní, že člověk starší šestnácti let(a pokud neprovádí odborný výzkum) už dnes vlastně neprohlédne pravou podstatu tohoto jazyka.
Jádro rasenganu spočívá v geniálně jednoduchém kódu. Vývojem mozku moderního člověka se také musel přirozeně vyvinout i vyspělejší způsob dorozumívání. Jednoduchost tohoto kroku je až zarážející. Nejen, že se domlouvají jazykem těla a verbální komunikací (do které  patří i intonace - nezbytná informace k pochopení), ale teď dokonce i upřesňováním intonace samotné zabraňují jakémukoliv komunikačnímu šumu. Pro upřesnění tedy používají tato "sprostá slova". Pro pochopení je nezbytné si tzv. pomocná slova vysvětlit. Náš výzkum tedy rozkódovává tyto termíny takto:
Slovo "piča" nahrazuje interpunkční znaménko "?" - otazník
"sračka" nahrazuje znamínko "," - čárka
"do prdele" nahrazuje znaménko"!" - vykřičník
"šulin" nahrazuje znaménko "." - tečka
a znaménko "kurva" představuje "()" - závorky

mbp

Vše si názorně předvedeme na předcházejícím rozhovoru. Překlad tedy zní:
"Ta bojovnice je zajímavě záhadná, uzavřeně velkolepá. Co myslíš?"
"(To máš pravdu.)"
"Díval ses včera na Bleache? To byl neprůhledný souboj!"
"(No jasně, na hovno)" (v tomto případě znamená hovno opravdu jen exkrement)
"Matka mne pak vyhnala! Kochala se tou záhadnou růžovou zahradou."
"(To si vymýšlíš?)"
"Ty mi nevěříš? Nebo co?)
"(Tak mluv srozumitelněji)"


Jistě se ptáte, proč jeden z dvojce, neustále uvozuje své věty do závorek. Z toho jsem vyvodil jednoduchý závěr. Tento člověk je silně introvertní a tak má tendenci i svůj mluvený projev uzavírat.

Cílem tohoto textu je tedy zastat se mladých otaku a mládeže jako takové. Je velmi zpátečnické dnešní mládež označovat za zkaženou, když skutečnost je pravým opakem. Apeluji tedy na všechny "dospělé" - Co si kurva o sobě kurva myslíte piča
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dano dano | 4. července 2012 v 13:09 | Reagovat

to piču nepochopil jste to správně všechny ty píče a prdele mají podobný význam co si myslíte ale je to mnohem složitější :D

2 BenyW BenyW | E-mail | 16. ledna 2017 v 20:05 | Reagovat

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

3 WaclawQ WaclawQ | E-mail | 18. ledna 2017 v 8:49 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na japonsky-plan.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

4 ZdenekX ZdenekX | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 17:26 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO