Snap 'Em All

4. prosince 2010 v 23:12 | Sykysan |  TVORBA
Napadlo sice hodně krásného sněhu, ale nemusela by při tom být taková zima. Proto jsem v archívu vyhrabal něco na zahřání. Vzpomněl jsem si na pár letních snímků, které jsem jednou ráno při procházce vyfotil. Šel jsem zrovna z brigády v Poké centru v našem Křidélkovém městě a rozhod se, že to vezmu turistickou stezkou. Bylo hodně brzo ráno, takže byly ideální podmínky pro pár romantických fotek krajiny. To jsem ale netušil, kolik při tom potkám krásných pokémonů. Nejdříve jsem narazil na vznešeného Charizarda co ladně poletoval po nebi. Mířil z Bazalkového města směrem k Bulbasauří rezervaci. Neměl jsem moc času váhat, i když neletěl závratnou rychlostí, tak se mi podařilo zachytit jen siluetu proti slunci.
charizard
pidgeot
Asi deset minut jsem pozoroval jak mizí v dálce a pak znovu vyrazil po stezce domů. Cestou jsem potkal páreček Chikorit, ale nejspíš se mě lekli, protože v mžiku zmizeli. Ani jsem si je nestačil bliknout. Celkově na tomto úseku cesty nebyli moc přívětivý pokémoni. Jednomu nádhernému Pidgeotovi se nejspíš nelíbil můj foták, tak máchl křídly a rozvířil kolem mě malé tornádo. Díky tomu se mi ale podařilo zachytit docela pěkně dynamickou fotku. Aspoň něco.Po incidenctu s Pidgeotem jsem se rychlým krokem dostal k nádherné louce, které se taky přezdívá Ospalý palouk. To proto, že se tu velice často zdržují Butterfree. Znovu podotýkám, že bylo ráno, takže jsem neočekával přítomnost ani jednoho. Přesto se mi podařilo dva zachytit. Byli velice přítelští a dokonce zapózovali. Ale ve chvíly kdy začali vypouštět jakýsi třpytivý prášek z křídel, jsem se raději zdejchl.
butterfree

Když jsem se pomalu blížil zpět k městečku, na cestě potkávám trenéra našeho Stadionu (www.kridelkovy-stadion.cz). Kamil Schneider se specializuje na ohnivé pokémony a byl zrovna na procházce se svým Arcaninem. Ten volně pobíhal po lese a okolí a kroužil kolem nás. Chvilku jsme s Kamilem pokecali a rozebrali novelu o týrání pokémonů. Já byl tedy pro, ale on sám, jelikož je trenér, na to měl samozřejmě jiný názor. Vyčekal jsem si až Arcanine poběží přes cestu a povedla se mi myslím nejhezčí fotografie z celého dne. Nejsem sice trenér pokémonů, ale svým způsobem je taky chytám (o dost humánnějším způsobem). Proč je tedy nechtit všechny?
arcanine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO