Sezóna 2011 - Zima - 2/2

13. ledna 2011 v 14:05 | Sykysan |  ANIME
Wolwerine: Mám docela rád východně-západní kolaborace. Animatrix, Gotham Knight nebo taková kill billovská vsuvka jsou podle mě výborné kousky, ale například na nového Iron-mana nemám po echu od svého sekundanta vůbec odvahu. Bohužel tentokrát vyšel los na mě. Stejně jako v Origin filmu udělali tvůrci z Wolwerina skautíka i zde. Vypadávají mu z úst věty, které by byly trapné i v knihách Rosamunde Pilcher. Kromě toho, že je to nudné k posrání, je to taky hloupé a ani ta akce za nic nestojí. Ztráta času.
wol


Level E: Mimozemšťané se skrývají mezi námi. Kdo by řekl, že se z této premisy může vyklubat gorteska! Hahaha. Hlavní hrdina, talentovaný baseballista, přijíždí do města kde se jeho talent dá zúročit. Jede se ubytovat, ale místo toho aby ve svém bytě narazil na nahou androidku, tak tam potká bišíka mimozemšťana s účesem hollywoodské herečky a obličejem...jiné hollywoodské herečky. Nejdříve svého nového spolubydlící odmítá, ale pak se nad ním slituje a nechá ho u sebe..."ale jen do zítra!". Chááápeme. ET příběh může začít. Jak už píšu výše, je to groteska skrz naskrz a je to přesně ten typ zběsilého humoru, který mám rád, takže můžu jen doporučit. Navíc se zdá, že to nabídne i zajímavý příběh. Animace ucházející, možná víc než to. U tohoto anime určitě zůstávám.
level


Kore wa Zombie desu ka?: Tak jo - hlavní hrdina je zombie, doma se stará o němou Nekromancerku (mám pocit, že jsem zrovna vymyslel nejdebilnější slovo) a k tomu všemu se k němu násilně nastěhuje mahou shoujo s motorovou pilou. Tvůrci si dali opravdu záležet aby se nedali postavy zaměnit. Ale přese všechny rozdíly mají něco společného...jsou to všichni totální imbecilní trosky. No a pak se ze zombie stane mahou shoujo a bude bojovat proti obřímu humrovi a......ne, vlastně se mi to nechce vysvětlovat. Zombie desu ka je eintopf ujetých scének nedávající smysl, naštěstí podpořený docela fajn animací. Vůbec nevím co si o tom mám myslet, takže mě nejspíš čeká druhý díl.
zomb


Cardfight!! Vanguard: Představte si to nejnudnější a nejzbytečnější anime..............a to je vlastně všechno.
card


Dragon Crisis: Hlavní hrdina Ryuji je, jak jinak, průměrným studentem z průměrným životem. To by ale nebyl animovaná postavička, aby mu do třídy nepříšla vyprsená sexbomba a neodtáhla ho "za dobrodružstvím". Posléze se objevuje jakási vyvolená co se mu pověsí na krk a nepustí. Vezměte špetku dobrodružství z Michiko to Hatchin, pár tajemství z Baccano!, několik archetypálních charakterů a máte poměrně snadnou představu Dragon Crisis. Není to moc originální, ale za to je z toho cítit jistota. A ze sezóny má DC rozhodně nejlepší opening i ending song.
cris


Mahou Shoujo Madoka Magika: Dost špatně se popisují reálie ve kterých se to odehrává. Nic co napíšu dostatečně nevystihne jak to je, ale dalo by se napsat - futuristický alternativní vesmír s nádechem funkcionalismu. Proti tomu kontrastující snový, "alenkovský", svět kde se odehrává další část příběhu. Co se příběhu týče, tak se zatím nedá moc o čem mluvit. Jsou tam holky čarodějky a bojují proti sobě. Zatím nic víc. Dost kolísavá kvalita animace, jednou přímo tragická jindy výborná. Zázrak se rozhodně nekoná.
magi

Asi se budeme muset nechat překvapit letní sezónou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO