RPG naživo na Advíku 2011

23. července 2011 v 19:07 | Sykysan |  BLOGOVÁNÍ
Jak moc jsem si stěžoval na Advík 2011 si můžete přečíst zde. To, že jsem byl s některými přednáškami a celkově body programu docela dost nespokojený jsem dal evidentně najevo. Ale přese všechno osočování, kterého jsem se dopustil, jsem si stále říkal, jestli bych to zvládl lépe. No, představám je konec. Bohyně RPG linie Yuffie nám (M0timu a mně) dala šanci projevit se (za což jí patří VELIKÉ DÍKY!). To znamená, že v programu Advíku 2011 můžete v neděli od 15:00 ve workshopovém salónu zažít něco nevídaného. Pokud příjdete včas, budete mít možnost vtělit se do pocitů, které prožívají například hrdinové Final Fantasy. Jak už název článku napovídá, půjde o primitivní trenažer typického japonského RPG. Z časových důvodů je naše hra velice osekaná a tak se výše uvedené slovo "primitivní" hodí. Pokud si příjdete zazápasit, nečekejte propracovaný tabulkový systém skillování. Vše je tvořeno hlavně pro zábavu jak účinkujících, tak diváků. Ukáže se, jestli se něco za velkými řečmi Sykysana skrývá. Kdo máte o tento bod programu zájem a chtěli byste si zahrát, tak prosím věnujte chvilku pár upozorněním.

Verze RPG naživo, kterou jsme s M0tim vytvořili má původně dvě obtížnosti, NORMAL a HARD. Jelikož máme od organizátorů vymezen jen dvouhodinový blok, musíme z časových důvodů omezit hratelnost jen na "obtížnost" NORMAL. U HARD verze se totiž může hra protáhnout i na celou hodinu. Hra tak bohužel přichází o mnoho zábavných prvků, ale to neznamená, že by nebyla zábavná + má střídmých 25 minut. Nemějte ale prosím moc velká očekávání, je vyzkoumáno, že ničí výsledný zážitek:-) RPG naživo bude mít na Advíku svou premiéru a tak očekáváme porodní bolesti. Radi bychom vás tedy posléze poprosili o zpětnou vazbu. Pokud se tedy dostanete mezi vyvolené, kteří si zahrají, NEUTÍKEJTE prosím. Rádi si s vámi promluvíme.

Před samotným hraním vám M0ti udělá přednášku o pravidlech, aby nedošlo k nedorozuměním při samotné hře. Nikdo vám však nezakazuje nastudovat si pravidla předem. Ty si můžete stáhnout ZDE z letecké pošty.

Při samotné hře budete třímat v rukou opravdové válečnické zbraně:-D(viz, foto) PROSÍMVÁS NEPOZABÍJEJTE SE S NIMI!!! Jsou to hračky, se kterými si můžou hrát děti od tří let, ale není nutné se s nimi jako čtyřletý chovat:-) Slouží samozřejmě k zábavě, ale především k niternému vtělení se do charakteru:-D Hereckým výkonům se však meze nekladou.

RPG naživo NENÍ SOUTĚŽ! Až na bezvýznamné zúčastňovací drobnosti se nic nevyhrává. Jak podotýkám už poněkolikáté (vím je to otrava...hlavně když si uvědomím, že to nemusí být vůbec pravda) tento bod programu je především pro pobavení návštěvníků Advíku. Nevylučuje se ovšem, že pokud by mělo RPG naživo úspěch, může se v budoucnu vyhlásit i regulérní turnaj.

To jsou takové malé pohnutky, které mne u této neoficiální pozvánky napadly. Chtěl bych taky touto cestou MOC poděkovat našim beta testerům Guzmiczovi, Ruchii a Dajimu za trpělivost při pilování sytému a za to, že si na naši hru našli vůbec čas. Jsou oficiálně prvními lidmi, kteři naše RPG hráli a to je, jak uznáte, velké břímě:-D No a nakonec trocha fotek ze samotného beta testingu. Taková ukázka na co se zhruba můžete těšit. A kdyby náhodou bylo ve workshopové místnosti narváno, můžete rovnou na fotkách vidět naše obličejismy s popisky, abyste nás vůbec poznali:-)

Tak kdo máte zájem: Neděle 31. 7., KC Zahrada, Workshopový salón v 15:00. Budeme se těšit! Viva la ADVÍK 2011!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arkard Arkard | 1. srpna 2011 v 6:43 | Reagovat

Dobrý den,
chtěl bych vás požádat o jakýkoliv kontakt na Yuffie. Byl jsem letos na jejích přednáškách na Adviku. Chtěl jsem jí požádat o něj poslední den, jenže jsem musel rychle odejít, abych stihl autobus domů.
Prosím napište mi na e-mail LightYagami@seznam.cz
Děkuji

2 Daniel Daniel | 1. srpna 2011 v 22:16 | Reagovat

Wow, sem napsal PRAVEJ LIGHTO!

3 Cajt Cajt | Web | 2. listopadu 2012 v 3:43 | Reagovat

Láska je jako hra, krásně začíná a s bolestí končí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO