Válka blogerek aneb disney pro intelektuály

12. srpna 2011 v 11:27 | Sykysan
Předem se omlouvám, že tento článek nijak nesouvisí s otakingem, ale o tohle se prostě musím podělit. Mezi guilty pleasure tituly se mi teď totiž usadil úplný skvost. Abych to vysvětlil úplně od kořenů.

Tento článek bude obsahovat sprostá slova:-D

S M0tim jsme se před lety jednoho pochmurného deštivého dne nudili a tak se jednohlasně shodli na tom, že bychom se koukli na nějaký film. Nálada byla nastavena na vysoké obrátky a tak jsme chtěli po dlouhé době zkusit něco nového. Vedeni veselou náladou jsme ze srandy zkusili ohavnost s názvem Camp Rock. Věc, která vám současne přivodí bolesti hlavy i břicha. Bolesti hlavy z hmatatelné demence a břicha ze záchvatů smíchu. Film, který vám jednoznačně zvedne mínění o sobě samém. V ten den začala tradice filmových večerů s Disney Channel. Po Camp Rocku následoval po pár týdnech jeho druhý díl, v závěsu za ním Hannah Montana, Program na ochanu princezen (NEKECÁM!!! TEN FILM SE JMENUJE PRINCESS PROTECTION PROGRAM!!!), Zase jedna popelka, Rande s hvězdou a včera klenot s názvem Válka blogerek.Titul, který se mi zapsal do mozku už jen svým názvem. Snímek pojednává a netypické teenagerce, která je povznesená nad povrchní svět filmových idolů a jejich uctívání. Chodí do školy, která je plná přesně opačných lidí (až na její dva nejlepší kamarády...archetypy černošky otrokyně a kamaráda co neumí sportovat a je pravděpodobně homosexuál - splněno). Všechno by bylo v typických mezích disneyovského průměru kdyby se nepokoušeli z hlavní hrdinky udělat intelektuálku (zavádějí tak vedle chudé pohodářky a bohaté chuděrky novou šablonu). Neustále rozhazuje citáty známých spisovatelů aniž by nějak logicky doplňovaly scénu. Takhle si u disney představují intelektuálku? Jako holku která se beze své chůvy ani nevymočí, hláškuje Lincolna a PÍŠE BLOG? A kromě toho, že je to zhýčkaná, imbecilní kráva se ještě opovažuje sama sebe označovat za spisovatelku. Scénaristi si tam jednoznačně ujeli ne heráku, protože tohle je k smíchu :-D Válka blogerek se film jenuje proto, že hlavní hrdinka a její rivalka soutěží o post třídní blogerky. WTF!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Která škola má blog!!! Která škola má třídní blogerku, o kterou se navíc musí hlasovat?!? Zatímco rivalka je úspěšná se svými povrchními posty, naše hlavní hrdinka težce propadá se svými seriózními úvahami o lidech a jejich životě........seriózní úvahy. No...představte si 200 tun těch nejsmradlavějších sraček převedených do literární podoby. Tak nějak vypadá post téhle intelektuálky na blog...zápletka se pak ještě víc propadá do prehistorických hoven, ale to už vám nechám jako překvapení. Ono vlastně nemá cenu se víc rozepisovat, ten film musíte vidět jen proto abyste ho mohli doporučit lidem co si připadají bezvýznamní. Po jeho shlédnutí se jim totiž 1000x zvedne sebevědomí.

PS - Za intelektuála se nepovažuju, na takové věci nevěřím, ale i tak si myslím, že cokoliv co jsem napsal je lepší než co si scénaristi u disneyho myslí, že je duchaplný článek. Ten film je vlastně velice hluboký:-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO