Září 2011

Arawi Keiichiho létající cirkus

26. září 2011 v 13:09 | Sykysan |  ANIME
Člověku by se chtělo napsat obyčejné dojmy z anime, ale prostě, když ono to nejde. Stejně jako v případě Ano Hana tak ani u Nichijou se nesluší napsat pár normálních řádků. Ano, můžu napsat, že Nichijou má naprosto neskutešnou animaci a soundtrack tak nevídaně kvalitní, že to až člověka zaráží. Že pointy gagů to má tak dokonale vymazlené až závidíte tvůrcům, že jste je nevymysleli vy. Ale ani kdybyste se v počtu superlativ blížili nekonečnu, nevystihne to tu tuhou dadaistickou atmosféru jakou na vás tohle jedinečné anime hodí. A proto klikejte a rozbalte tohle moje "recenzové" vyznání...(a trpělivost, možná se to některým z vás bude načítet trochu déle)

Osaka dance

22. září 2011 v 19:01 | Sykysan |  BLOGOVÁNÍ
Kdo bydlíte v Brně (potažmo Zlíně nebo Ostravě) tak vám nemohli uniknout náborové plakáty jakési pojízdné street dance školy. No a mě na těch plakátech prostě něco zarazilo. Jako jo, reklama je reklama, takže musí být barevná. Nejspíš proto je tam hodně kytiček, louka a pejsek (ty děcka to snad naláká). Ale co tam dělá Osaka, to mi vysvětlete...To jako někdo přejímá reklamní trendy z Japonska? Nebo se někdo domnívá, že naši otaku jsou dobří tanečníci (kdo byl aspoň na jednom Advíkovském bále tak ví, že NEJSOU!)? Takový milý commercial fail:-) Spodní obrázek je asociace čistě záměrná...Goban...?

19. září 2011 v 17:55 | Sykysan |  TVORBA
Zas to tu zasmrádá zatuchlostí, takže pro oživení přihodím aspoň něco malého ze své tvorby. Co možná o Sykysanovi nevíte, tak že je vášnivým (a vyučeným) fotografem a tak se budete nejspíš čím dál častěji setkávát i s mou fotografickou tvorbou (chystám takový svůj osobní fotografický otaku projekt).

Po dlouhé době jsme si s M0tim zahráli GO a nejen že to bylo příjemně kuriózní, ale i poměrně fotogenické:-D


SEO