Fest*Butter-fingers

8. března 2012 v 23:05 | Sykysan |  PLÁN
"Vítám vás po týdnu na další schůzi. Je pravidlem, že noví členové v naší skupině se na začátku sezení vždy představí. Tak prosím."

"Ahoj, jmenuju se Sykysan a...jsem nemehlo. A už 22 hodin jsem nic nepokazil."

"Děkuju, Sykysane, můžes se posadit. Jak jsme si minulý týden řekli, na dnešním sezení budeme probírat nutkání něco vyrábět bez přípravy a jak tato skutečnost ovlivnuje naše rodiny a přátele..."

Tak jo, začalo hlasování animefestích Fest*Crafts a já se musím někomu vybrečet. To bylo tak strašný!!! Nikdy jsem nebyl tak ponížen, nikdy jsem necítil takovou prázdnotu v duši. JSEM ÚPLNĚ LUXUSNĚ NECHOPNÁ PIPKA!!! To bylo tak. Když teda nenapadl ten sníh (když měl!!! zrovna koukám na těch 20 čísel sraček) tak nám milovaní organizátoři připravili Fest Crafts. Když jsme se to s Ruchií dozvěděli, skákali jsme do stropu a honili si trika, jak úplně všechny rozsekáme. Já sám jsem vyprodukoval A4 plnou geniálních a jednoduchých(HAHA) nápadů a nemohl se rozhodnout který dřív zrealizovat. Nakonec jsem to seškrtal na dovolené dva (jeden z Ruchiiny hlavy) a mohlo začít typicky sykysanovské plánování. Postup práce, nákup materiálu, samotná tvorba. Jak se ukázalo, sehnání materiálů neni zas tak snadné. V galanterii by člověk čekal, že najde bílou a modrou vlnu na pletení, ale nikoliv. Prošel jsem tři ve dvou městech a úplný trus. To sámé s filcem. Pět papírnictví a ve třech ani nevěděli co to je. Musel jsem se spokojit jen s bílou vlnou darovanou od babičky (čti - tajně ukradenou). Nebudu vám raději popisovat o co jsem se s tím pokoušel, to bych se musel propadnout studem. Jen podotknu, že to zahrnovalo ještě drát a žárovku. Jednou se mi to snad povede a v ten den to taky uvidíte zde na blogu.

Práci jsem si mohl všelijak usnadnit "polotovarem", ale to mi hrdost nedovolila. Jak se ukázalo z příchozích příspěvků, neměl jsem být taková poctivka. Veškeré trápení ohledně crafts se táhlo až do 7. března 23 hodiny a v té chvíli mě popadla panika. Zamotaný do vlny, s drátem v oku (cítíte tu osudovou analogii?) a za zpěvu "Turn it Off" ze soundtracku k Book of Mormon jsem se vzdal. Na kolenou jsem nebesům přiznal, že jsem selhal. V té chvíli však do pokoje přišel Moti a zakřičel "SÍLA MLÁDÍ!!! DOKAŽ, ŽE JSI NEJLEPŠÍM NINŽOU, NEVZDÁVEJ SE!" V tom momentě se mi nalila do žil čakra. "Co ale můžu za hodinu stihnout." Na zemi se válel jen kousek bílé látky a všuplíku pár zbytků barevných izolep. A pak to vnuknutí přišlo. KALHOTKY!!! Za dvacet minut bylo vše hotovo a já tak odeslal do soutěže své první vlastnoručně vyrobené pruhované kalhotky. MISSION ACCOMPLISHED!!! Setřel jsem tři litry potu z čela a upadl do nevědomí. Klobouk dolů před všemi ostatními výtvory v soutěži. Jeden nádherný kousek vedle druhého.

Zde vám nabízím hotový výtvor. Je to úchylné, hnusné a zoufalé. Ale je to Fest, je to Crafts a je to Sykysan. A je to výzva. Proto jsem také zařadil po dlouhé době do svého Plánu nový bod. Vytvořím všechny svoje namyšlené crafty a udělám je poctivě. Tentokrát neomezen pravidly a s větší precizností. Díky Animefeste, děláš ze mě lepšího člověka!


PS - ZDE si můžete přečíst Ruchiinu cestu ninži za nejlepším fest craftem.

PPS - V šití kalhotek se budu zdokonalovat a jednou si na některém z conů otevřu stánek s anime spodním prádlem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nya-chan Production Nya-chan Production | Web | 9. března 2012 v 1:07 | Reagovat

Ovšem!!!

Kvalita, díky za skvělý post! ;3

2 Jarnik Jarnik | 10. března 2012 v 11:31 | Reagovat

Těším se na výsledky :) Jen pro zajímavost - kolik craftů máš naplánovaných?

3 Sykysan Sykysan | 10. března 2012 v 17:02 | Reagovat

[2]: Zatím jich je osm, ale počítam, že ještě pribudou :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO