Sykysanův žebříček #1 - Děti

19. března 2012 v 11:07 | Sykysan |  BLOGOVÁNÍ
Řeknu vám tajemství. Tohle je...blog. Fakt! A je to zvláštní blog. Vité proč? Protože se tu za celou dobu mého blogování neobjevil ani jeden žebříček. Žebříčky jsou takový zvláštní věci - nejsou vyloženě špatné, ale nikoho nezajímají a k ničemu nejsou. Tyhle žebříčky dělají průměrní blogeři a já se za jednoho takového považuji. Čest mi tedy nedala a já se konečně dokopal k rozepsání jednoho takového. A jelikož žebříčků oblíbených anime, mang, knih, filmů atd. je na internetu víc než dost, budu se ve svém putování po žebříku snažit vybírat trošku zajímavější témata. To první je trochu pedofilní, ale z těch co připravuji bylo první hotové, tak...do toho.

5. místo - Ushio
Anime: Clannad: After Story
Co o ní říkájí internety: Je to správně se chovající a milovaná dívenka, která se velice zajímá o svět okolo sebe. Nezajímá se o věci, které v jejím věku zajímají ostatní dívky. Místo panenky preferuje robota a je zamilovaná do baseballu.
Co o ní říká Sykysan: Dejte mi ji někdo politou čokoládou a naplněnou vanilkou, já ji sežeru!!! Tahle postavička byla nejspíš několik let designovaná jen aby byla nepřirozeně moe! Navíc podědila to nejlepší z tatínka a maminky(a toho co by se na nich dalo pochválit je teda jako šafránu), takže to zapadá i do příběhu. Clannad, se přiznám, jsem tak moc neprožíval jako jiní, ale nejsem moevzdornej a tohle mě dostalo stoprocentně.
Hodnocení: 1014 Jigglipuffů

4. místo - Rin-chan
Anime: Usagi Drop
Co o ní říkájí internety: Je to šestiletá nemanželská dcera dědečka hlavního hrdiny a manga umělkyně. Po smrti dědečka nemá u koho být, protože matka se jí zřekla. Na svůj věk je velmi nezávislá a vyspělá.
Co o ní říka Sykysan: Chtěl bych jednou takovéto dítě mít. Vidíte jí na očích, že to bude minimálně doktorka nebo vědkyně. Navíc je neskutečně cute a tvůrce ji udělal jako ideál hodného dítěte.
Hodnocení: Pěkné vyvážení roztomilosti a charakteru.

3. místo - Majiru Itoshiki
Anime: Sayonara Zetsubou Sensei
Co o něm říkájí internety: Synovec Zetsubou senseie. Je za ním poslán po tom co ho jeho rodiče zavrhli. Je trochu zranitelný co se psychologických traumat Nozomuových studentů týče.
Co o něm říká Sykysan: Na jeho arogantních komentářích je cosi dábelsky přitažlivého. Rozhodně bych tuhle zrůdičku nechtěl mít doma, ale bylo by zajímavé se s ním setkat.
Hodnocení: Takhle by měl správně vypadat potomek Satana.

2. místo - Hakase
Anime: Nichijou
Co o ní říkájí internety: Devítiletá šílená vědkyně vyrábějící velice vnímavé roboty, ale bohužel jim neříká co všechno do nich nastrkala. I přes své vzdělání a schopnosti se chová stejně jako děti v jejím věku. Její nejoblíbenější zvíře je žralok.
Co o ní říká Sykysan: Rozmazlená vědkyně co své vynálezy vytváří striktně za účelem co největší absurdity u mě celkově boduje jako jeden z nej charakterů. Je dojemná i dojímavá, vtipná i k smíchu, milující i milovaná.
Hodnocení: Poupě světlé budoucnosti.

1. místo - Yotsuba
Manga: Yotsuba!
Co o ní říkají internety:

Co o ní říká Sykysan: Internety řekly vše potřebné.
Hodnocení: 1014 Jiglipuffů. Pěkné vyvážení roztomilosti a charakteru. Takhle by měl správně vypadat potomek Satana. Poupě světlé budoucnosti.


Kdo se nevešel: Ponyo - protože tady si nejsem jistý, jestli je to dítě. Nebo vlastně co to vůbec je.

V komentářích se můžete podělit o své oblíbené anime/manga děti nebo zahlasovat v anketě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které z nominovaných dětí máte nejraději?

Ushio 27.3% (3)
Rin-chan 9.1% (1)
Majiru 9.1% (1)
Hakase 27.3% (3)
Yotsuba 27.3% (3)

Komentáře

1 Nya-chan Production Nya-chan Production | E-mail | Web | 19. března 2012 v 11:43 | Reagovat

Krásný řebříček~

Když tak o těch dětech přemýšlím, mohlo by jich občas být i víc.

Btw, co takový Crayon Shin-chan?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO