Zbytek Zbyšek

5. března 2012 v 0:23 | Sykysan |  BLOGOVÁNÍ
!!! SPOILER ALERT !!! - kdo jste nedohráli ani jeden konec Asistenta detektiva Zbyška a ještě o tom uvažujete, zastavte čtění běhěm tohoto odpočítávání...3...2...1...teď!

Podařilo se mi na chvíli elixírem odstranit status lenosti a tak jsem se vrhl do tohoto zmateného mixu zajímavostí a dodatečných informací k "nejlepší české visual novele"...jak ji nenazval žádný z prestižních herních webů. Na začátek něco pro ortodoxní fanoušky. A to výčet konců, ke kterým se můžete během hraní dostat. Napíšu jen jejich názvy a nějakou poznámku, ale pokud byste se chtěli k některému přímo dopracovat, bez otálení požádejte a já vám do komentářů napíšu postup:-)

Detektivní linie:
Předčasný konec - Však vy víte:-D
Konec zbrklých - Ne vždycky je dobré hrát si na hrdinu.
Konec netalentovaných - nejspíš jste nedávali pozor a chodili moc do kina.
Konec jistot v Regenbogenu - nechali jste vraha utéct???
Konec bez konce - velice speciální konec ke kterému se velice speciálně dostává.
Konec zbloudilců - konec pro hráče co neví co chtějí:-D
Konec utrpení jednorožců - druhý nejlepší konec ve hře a dal nám nejvíc zabrat.
Začátek legendy - linie s největším bodovým ohodnocením. Od tétho linie se bude odrážet druhý díl. Byla to první kompletně dokončená linie. Pokud jste se dostali k tomuto konci...v menu na vás čeká překvapení.

Filmová linie:
Konec špatným hercům - jestli jste se k tomuhle někdo dostali, tak se k tomu nepřiznávejte:-D
Konec nadějných vyhlídek - kousek vás dělil od velké slávy.
Konec létání v oblacích - na natáčení jste se dostatečně nesnažili.
Začátek filmové revoluce - jste rození filmaři.

Teď bez logiky pár zajímavostí o kterých jsme se chtěli zmínit nebo které si myslíme, že by mohly být pro hráče zajímavé nebo zábavné.

Zajímalo vás někdy jak vypadá Aighistos Patočka? První zavražděný v tomto příběhu? Ano, tenhle nebohý jednorožec měl už od začátku programování svou podobu. Zahlédnout ho dokonce můžete ve vrahově doupěti na jedné z fotografií. Kdo se někdy koukal na Cold Case tak pochopí:-D

Líbí se vám postava Frenzyho? Forenzního jednorožce, skvělého detektiva a moc dobrého přítele Zbyška Clause? Věřte nevěřte, tahle postava měla být původně vrah. Po nakreslení nám ale přišla tak sympatická, že jsme mu to nemohli udělat. Když si tedy pozorně všimnete, pravý vrah je Frenzymu hodně podobny, protože vychází ze stejného lineartu.

Ve Zbyškovi se také projevil náš psychologický problém s čímkoliv co není savec, bájné zvíře nebo muž. Všimňete si, že obyvatelé městečka jsou převážně savci. Co se žen týče, jsou to buď strašné blbky nebo jsou mrtvé. Z toho důvodu se také postava Laury Woodové designovala jako cool plaz a bratři Riefenstahlové jako ptáci.

Nejvíc šokující informací bude asi drb ohledně postav Krále a Královny. Tyhle dva charaktery jsou totiž...a teď se držte...založeni na opravdu existujících lidech. Jejich blogy najdete na internetu a repliky, které tyto postavy "odříkávají", jsou vpodstatě převzaty odtud. Královnin blog je pak koncentrací těchto dvou zrů...lidiček.

Snažíte se marně dopracovat k dekódovanému satelitnímu snímku? Nedělejte to. Neexistuje:-D

Orestes Patočka není koza...je to dvourohý jednorožec. Pracovní název pro tuto postavu je tedy DJ...nazýváme ho tak daleko častěji než jeho "pravým jménem". Jestli se vám zalíbil, tak pro vás máme dobrou zprávu. I nadále se s ním budete setkávat. V dalších dílech se (krom ústřední čtveřice) můžete taky těšit třeba na Mimu, která dostane zásadní roli už ve druhém díle, pak samozřejmě s Králem a Královnou okolo kterých se bude druhý díl také hodně motat. Na scéně se mihne i Santa a Lenka Tlustá a později se znovu setkáme i s celou disfunkční rodinou Patočkových. O nové postavy ale samozřejmě nepříjdete, na to je Regenbogen moc pestrobarevný.

V bitvě visual novel o animefestí klíčenku Zbyšek s přehledem porazil Katawa shoujo!!!

Vy jste ještě nehlasovali??? (VELKÉ díky Lusi...odměna tě nemine!)

Zbyšek je na Facebooku!!!

Zbyšek je na VNDB!!!

Náš skladatel a autor Theme songu MC FLOW živě v Brně. Potkáme se tam! A možnááááááá si společně zakřičíme "Jsem asistent detektiva Zbyška...co seš ty?" ;-)

Máte otázku ohledně Zbyška a tento článek vám vůbec nepomohl? Neváhejte se zeptat...rádi odpovíme na cokoliv:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adéla Adéla | E-mail | 8. září 2013 v 21:35 | Reagovat

Už jsem zvládla všechny konce kromě Konce utrpení jednorožců a Konce jistot v Regenbogenu. Napsal bys sem prosimtě návody na tyhle dva?

2 Moti Moti | E-mail | Web | 9. září 2013 v 21:22 | Reagovat

[1]:Woooooooow, ty si dala i Konec bez konce? A to my uz jsme pocitali s tim, ze ten nejspis nikdy nikdo neuvidi.

3 Sykysan Sykysan | 10. září 2013 v 9:08 | Reagovat

Adéla: poslal jsem ti na přiložený e-mail podrobný návod ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO