Sykysanův žebříček #2 - Politováníhodní

3. dubna 2012 v 20:25 | Sykysan |  BLOGOVÁNÍ
Tenhle žebříček se dělal úplně sám a měl jsem opravdu z čeho vybírat. Japonci mají velmi dobrou schopnost vytvářet politování hodné zoufalce se kterými budete soucítit hlava nehlava. Na takovéto charaktery jsem se soustředil a sestavil žebříček těch nejoblíbenějších. V komentářích se samozřejmě můžete podělit o své favority nebo si zahlasujte v anketě:-)


5. místo - Jesse a James (Musashi a Kojirou)
Anime: Pokémon
Co o nich říkají internety: Zas budou problémy a problémy jsme my. My chráníme svět před velkou zhoubou...před láskou, krásou, štěstím a touhou...to největší jsou totiž zla, co kdy naši zemi ovládla...Jesse...James. Zlí rakeťaci jsou zase tady a zmaří vám všechny vaše snahy. Se vším všady.
Co o nich říká Sykysan: Tak nejenom, že jsou hrozně trapní, ale jsou taky blbí, neschopní a...politování hodní. Tyhle biologické omyly vám ale přirostou k srdci.
Hodnocení: Rakeťáci zase mizí ze scény.

4. místo - Tatsuhiro Satou
Anime: NHK ni Youkoso!
Co o něm říkají internety: Vzorový hikikomori a NEET. Je paranoidní, má halucinace, žije sám v malém kutlochu plném odpadků. 22 let, 176 cm, 58kg.
Co o něm říká Sykysan: No a tenhle si za to může sám. Lenoch bez cíle, kterého musí k akci donutit až ženská (která to taky nemá v hlavě úplně srovnaný). Tenhle je k politovnání stejně jako k nakopání. Ovšem je to jeden z hlavních důvodu proč jsem se dal na visual novelování...takže.
Honocení: Seber se člověče...to chceš dopadnou jako...já???

3. místo - Harima Kenji
Anime/manga: School Rumble
Co o něm říkají internety: Delikvent bezmezně a nešťastně zamilovaný do své spolužačky. Umí mluvit se zvířaty a několik exotických zvířat vlastní. Pojmenovává je podle Evropských monarchů. Má malého bratra, je 180 cm vysoký a jeho krevní skupina je 0.
Co o něm říká Sykysan: Já bych mu chtěl tak hrozně pomoct. Ničí mě jeho trápení a prožívám s ním každé selhání. Tenhle charakter je politování hodný v tom tragičtějším duchu. A i když jsem nikdy Tenmu neprosazoval, strašně jsem mu ji přál (a konec mangy potěší).
Hodnocení: Už pomoc nepotřebuje, ale to na jeho trápení nic nemění.

2. místo - Seiichirou Kitano
Anime/manga: Angel Densetsu
Co o něm říkají internety: Chlapec, jehož obličej vyvolává strach a zoufalství v srdcích ostatních lidí, avšak povahu má vřelou a přívětivou. Jeho pokusy o spřátelení vždy vyvolávají v lidech pud sebezáchovy, takže je často vystaven nenávistným útokum. Z toho důvodu si vypěstoval rychlé reflexy, které mu pomáhají absorbovat sílu protivníků. Němá rád násilí a neumí žádná bojová umění, ale zárověň je (protože musí být) naprosto neporazitelný.
Co o něm říká Sykysan: To jááá bych se s ním kámošil. Ale jako fakt! No, ze začátku bych si asi sebou nosil sadu pro vymítání, ale nakonec bych se s ním určitě dokázal spřátelit. Teda...potom co by mi dokázal, že není démon. Ale pak už určitě. Myslím...i když možná.
Honocení: Nemá to tenhle týpek lehký...a to chce mít jen přátele.

1. místo - Kagerou Usui
Anime: Sayonara Zetsubou Sensei
Co o něm říkají internety: ???
Co o něm říká Sykysan: Kdo?
Honocení: ???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho nejvíc litujete?

Jesse a James 23.1% (3)
Tatsuhiro Satou 15.4% (2)
Harima Kenji 15.4% (2)
Seiichirou Kitano 30.8% (4)
Kagerou Usui 15.4% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO