Červen 2012

Capt'cha!

11. června 2012 v 19:17 | Sykysan |  TVORBA
Každý jednou potřebujeme titulky na mangu...


Cylon tea

7. června 2012 v 18:23 | Sykysan |  BLOGOVÁNÍ
Až nepříjemně imerzní...


Vyplňovací

6. června 2012 v 22:13 | Sykysan |  BLOGOVÁNÍ
Jen oznamuji, že jsem neumřel, jen z mého noťasu se stal upír a tak se teprve adaptuje na nový režim. Abych neplácal jen tak do prázdna, tak alespoň shrnu novinky.

Pár dní zpět jsme dostali potvrzení od Yuffie a na Advíku se podruhé zúčastníme s naším RPG naživo (snad brzy přejmenovaným na JRPG naživo, abychom tak nemátli případné hráče dračáků). Tentokrát už pod zastřešujícím názvem "Cyloni", protože letos se k nám na plný úvazek přidávají Ruchie a Daji. To znamená především zrychlení příprav na místě, pár efektivních změn v pravidlech a díky Ruchii snad i lepší kostýmy a rekvizity. Takže až se dozvíme datum a čas, dáme pochopitelně vědět.

Dále přihodím pár novinek o druhém dílu Asistenta detektiva Zbyška. Druhý díl visual novelovské Regenbogen ságy s podtitulem Vražda v Orion Expresu překvapivě jede zatím jako po másle. Nedávno jsme zkompletovali všechny postavy (celkově jsou díky převedení do vektoru a lepšímu texturování koukatelnější) a Ruchie už pilně pracuje na pozadích (na kterých bude snad nejvíce vidět vzrůstající kvalita vizuálu). V Orion Expresu se dočkáte třetí bonusové linky, která bude ještě speciálnější něž filmařská linka v díle prvním. O styl této linky ale nepříjdete, v obměně se objeví velice podobná a tentokrát o něco více dostupnější. Jako důkaz přikládám pár "propagačních" obrázků.

Ukázka nového pozadí a nového outfitu Standy Pandy.

Nová postava Elphaba von Ludra (zatím pracovní název) pořádně zatopí královně Gabriele.

Teaser poster.

Co se blogu týče tak mám rozpracovaných pár dalších Sykysanových žebříčků a pilně pracuji na recenzi k anime Chihayafuru. Ode mne prozatím vše a buďte se mnou a tímto blogem prosím trpěliví:-)
SEO