Slož like a staň se Miss Facebook

18. dubna 2014 v 23:40 | Sykysan |  TVORBA
Tak...snad poslední webové soutěže před samotným Animefestem jsou za námi a cyloni se vám pochopitelně pochlubí se svými úspěchy:-) Slož Animefest byl pro nás vpodstatě úspěšný. Ruchie se se svým známkovým Animefestem dostala na skvělé páté místo a já se svým vypoceným animefestím origami na místo sedmé. Z počtu necelých třiceti soutěžních kousků je to myslím docela fajn.

Nekomimi miss (respektive missák) pak dopadl nad očekávání výborně. Druhé místo pro mě a Motiho! Už pracujeme na cylonském balíčku celého photoshootu, kde uvidíte nejen ještě žhavější akci, ale taky přidáme více fotek rozkošného Dajiho a smyslné Ruchie. Připravte si paypal účty, protože začínající Idoly rozhodně nehrabou zadarmo!

Gratulujeme velice talentovanému Dreamrovi za první místa v obou soutěžích! No a z celkem pochopitelných důvodů je pro nás teď docela smutné webové soutěže sledovat a tak se s nimi tímto oficiálně loučíme a snahu zaměříme do jiných projektů. Těšte se!


Naše předělávka legendární scény z anime Sekai Gakuen

Ruchie jako nezbedné koťátko

A jarně naladěný Daji :-) Všimněte si, že podle rolničky poznáte kdo ke komu patří :-)

Ruchiino poštovní Slož Animefest

Dajiho žádost o výkupné

A má origami abeceda. Pokud se dobře podíváte, zaznamenáte na fotce i krev, pot a slzy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Grek1 Grek1 | E-mail | 25. dubna 2014 v 12:12 | Reagovat

Gratuluji hlavně ke skvěle zvládnuté kompozici vaší "misácké" fotky. A jsem samozřejmě všemi deseti pro vaše další odhalování, tedy chci říci prezentaci nejen na internetu. Kolik a kam mám zaslat za to, že se ke mě tyto vaše počiny, tedy až na fotky Ruchie, v žádném případě nedostanou?

Nakonec mi ještě odpovězte, jestli to s koncem účasti Cylonů ve websoutěžích myslíte opravdu vážně?

2 Sykysan Sykysan | 25. dubna 2014 v 22:13 | Reagovat

Za sebe můžu říct, že s okamžitou platností (minimálně co se týče soutěží hodnocených na facebooku, tzn. vpodstatě všechny Animefestí), Ruchie s Dajim se myslím rozloučí stylověji, protože spáchali perfektní anime vajíčka no a Moti už to fláká delší dobu :-D Zkusíme být tvořiví i bez závislosti na webových soutěžích, tak snad nezlenivíme :-)

3 Grek1 Grek1 | E-mail | 26. dubna 2014 v 19:14 | Reagovat

Nemusíš se bát, Syky. Rozhodně Cylonům jak já tak i další členové organizačního teamu Akiconu rádi pomůžeme v tom být plně a tvůrčím způsobem vytížen.

A na anime kraslice se těším.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO