Pozvánka na Natsucon 2014

11. srpna 2014 v 18:47 | Sykysan |  BLOGOVÁNÍ

Ne, že by Natsucon potřeboval propagaci. To jen já se vezu na vlně Natsuconu. A to hned na několika vlnách. A vezmu to hezky chronologicky. V pátek v devět hodin večer mě můžete vidět na Natsu v sále Edo, jak se vám pokouším narvat do hlavy nějaké bludy o kočkách. Anotaci na moji přednášku "Kočka v japonské kultuře" si můžete přečíst na stránkách Natsuconu ZDE.


V sobotu můžete obdivovat mé zlato v hrdle na karaoke soutěži, kde si střihnu duet s hvězdou akiconího AjDoRu Lusi. Nacvičili jsme pro vás legendární ending z legendárního anime, který si budou pamatovat pravděpodobně jen veteráni. Níže jsem přiložil nápovědu v podobě plakátu na tuto událost. Připravit si můžete transparenty, fanatické ječení i konfety (hlavně ty, Greku!). A abyste věděli, co máte psát na transparenty, naše duo nese název "Libre Office Sága" (další nápověda).


Neděle už je jen třešničkou na dortu, protože jsem součástí "Bloku experimentálních přednášek", kterého jsem duchovní matkou (otcem je Yuffie). Anotaci můžete taky proletět na stránkách Natsuconu ZDE. Nezapomeňte se taky mrknout na "Výrobu plyšáčků" mé cylonské kolegyně Ruchie, anotace ZDE. Těším se na vás a otakingu zdar!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Grek1 Grek1 | E-mail | 11. srpna 2014 v 22:22 | Reagovat

Hodláte se v karaoke soutěži účastnit s verzí zpívajícího psa tlumnočeného sličnou slečnou, nebo tou bonusovou, kde pěti bude slečna a psík tlumočiti?

A samozřejmě je klíčové, kdo bude koho solit, aby byl chutnější.

Na tvou přednášku se budu snažit dostat, abych ji mohl zhodnotit. Zvláště, když tolik dalších přednášek na letošním Natsuconu slibuje spíše zážitek děsivý.

Zajímalo by mě jestli ty nic neříkající nebo zavádějící názvy mají být pokusem o donucení návštěvníků číst anotace. Něco jako léčba šokem.

2 Lusi Lusi | Web | 11. srpna 2014 v 22:29 | Reagovat

Nech se překvapit, Greku :)
Na solení nám nezbývají ruce a packy. Pokud přiběhneš s obří slánkou, vpustíme tě k nám na podium. (V originále také solí externí ruka :P )

3 Sykysan Sykysan | 12. srpna 2014 v 9:29 | Reagovat

Grek: Cyloni letos přistupují k programové nápni Natsuconu stylem "Jaký si to uděláš...". Takže budeme cíleně navštěvovat i...jak bych to slušně...diskutabilní přednášky a budeme se u nich jednoduše bavit. Pokud to půjde.

Zajímavá domněnka ohledně souvislosti název přednášky/anotace. Bohužel jsem četl všechny anotace a nijak moudřejší jsem nebyl.

Jinak souhlasím s Lusi. Klidně si nás posol.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEO